Kroatija (8 d./7 n.)

 

 Kroatija

Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.
Apžiūrėsime Štirijos provincijos sostinėje Grace. Ekskursija po senamiestį aplankant Varpinę, Bokšto aikštę, barokinį mauzoliejų, gotikinę katedrą ir miesto aikštę, apsuptą siaurų viduramžių namų. Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Vakare atvykstame į Starigrad Paklenica – kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė privačiame sektoriuje.
Poilsis prie jūros ARBA išvyka į Pago salą, kuri su žemynu sujungta tiltu. Pakrantė balta, gairinama boros vėjo, kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Ši sala taip pat garsėja nuostabiais rankdarbiais, vadinamais čipka, kurie įtraukti į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Ekskursija Pago mieste: senojo miesto sienos, vienuolynas ir Švč. Mergelės Marijos bažnyčios griuvėsiai. Druskų muziejaus lankymas. Kroatijos miestas Zadaras, kuris garsus IX šimtmečio bizantijos architektūros Šv. Donato bažnyčia, išlikusiais romėnų forumo griuvėsiais, penkių šulinių aikšte ir kt. Zadare galėsite pasiklausyti vienintelių pasaulyje jūros vargonų. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenica. Nakvynė privačiame sektoriuje.
Poilsis prie jūros ARBA vykstame į legendinį miestą – tvirtovę Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.
Poilsis prie jūros ARBA išvyka į Splitą, kur Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo UNESCO saugomas Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, buvusi Jupiterio šventykla, Katedra, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Trogiras – Kroatijos Dalmatijos pakrantėje įsikūręs gražus istorinis miestas, kuriam jau daugiau kaip 2000 m. ir yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia apstu dailių bažnyčių, rūmų ir istorinių namų, susispietusių aplink vingrias senamiesčio gatveles. Vykstame į nuostabų Krkos upės krioklių parką. Esant galimybei, maudynės kriokliuose. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.
 
Poilsis prie Jūros ARBA Džipų safaris, nuostabūs Velebito kalnų masyvo vaizdai, sotūs Kroatiški pietūs. Vakare grįžtame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje. Išvykstame į Plitvico ežerų nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Nakvynė viešbutyje.
 
Kelionė namo per Čekiją, Lenkiją.

Kelionės kaina: nuo 315 EUR  

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti