Katalonijos sostinė Barselona

 

KATALONIJOS SOSTINĖ BARSELONA 

1 diena. Skrydis Vilnius – Barselona. Kai atskrendame, autobusu vykstame iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Pažintis su istoriniu Barselonos centru: Ribera kvartalas, išsaugojęs viduramžišką dvasią; viena įspūdingiausių gotikinių bažnyčių – Santa Maria del Mar; reprezentacinė miesto aikštė – Placa St. Jaume. Apžiūrime Katedrą, Karalių rūmus, aplankome Placa de Catalunya – monumentaliąją Katalonijos aikštę, La Boqueria turgų, pasivaikščiojame po garsųjį pėsčiųjų bulvarą La Rambla. Laisvas laikas. Tęsiame pažintį su La Rambla: Licėjaus teatras, vienas pirmųjų A. Gaudi pastatų – Palau Guell, Placa Reial aikštė. Praėję paminklą žymiam keliautojui Kolumbui, pakylame* į Montjuich kalną, kur atsiveria puikus panoraminis vaizdas į miestą. Vakare pasigrožėsime nuostabiu spalvų ir muzikos šou – dainuojančiais fontanais prie Montjuich kalvos. Vandens srovės, nuspalvintos įvairiausiomis vaivorykštės spalvomis, šoka pagal šiuolaikinės muzikos hitų popuri ir klasikinę muziką. Geriausia tai stebėti nuo Katalonų meno muziejaus laiptų. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su žymiojo ispanų architekto A. Gaudi kūrinias. Vykstame Guelio parką*, kur pasivaikščiosime ir susipažinsime su spalvingais šio parko statiniais. Toliau vykstame prie Sagrada Familijos – monumentaliosios bažnyčios – vainikuojančios A. Gaudi gyvenimą ir kūrybą. Pasivaikščiosime Gracia bulvaru, kurio dekorą sukūrė žymusis architektas, gyvenamieji namai Batllo, Mila ir kt. Aplankysime žymųjį „La Bouqueria“ turgų. Laisvas laikas prie jūros. ARBA pusdienį skiriame kelionei į Figuerą – Salvadoro Dali gimtinę. *S. Dali teatro-muziejaus lankymas. Tai vienas iš labiausiai lankomų muziejų Ispanijoje, žaisminga vieta, įkurta senajame Figuero teatre, kurio 24-iose salėse eksponuojami siurrealistiniai žymaus ispanų menininko darbai. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Po pusryčių išvykstame į Monseratą. Ekskursinė programa didžiuliame vienuolyno komplekse, jau beveik tūkstantį metų priklausančiame Benediktinų ordinui, skirtam tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie 1235 m aukščio fantastiškų uolų. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Vykstame į Barseloną. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Ekskursinės programos tęsinys arba poilsis prie jūros. Išvykstame į Barselonos El Prat oro uostą. Vakare skrydis iš Barselonos į Vilnių.

 

 

 


Į kainą įskaičiuota:

– grupės vadovo-gido paslaugos kelionės metu;

– 4 nakvynės su pusryčiais;

– ekskursinė programa;

– transportas kelionės metu.

Į kainą neįskaičiuota:
– skrydis Vilnius – Barselona – Vilnius;
– bilietai į muziejus apie 50–70 EUR.
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti