Poilsis Maljorkoje

 
Maljorka
 
Maljorka – vieta, kur kiekvienas jaučiasi toli nuo pirmadienio ryto, kur svetingoji Ispanija atsiskleidžia visomis savo spalvomis... Salos plotas tik apie 3 640 km², tad ištroškę nepakartojamų vaizdų, kalnų, aukštų Viduržemio jūros ban­gų skalaujamų skar­džių, smėlėtų paplūdimių, istorinio paveldo ir įvairiausių ispanišką kultūrą menančių vietų, beveik visus maršrutus įveiks automobiliu. Maljorkos sostinė Palma, ištįsusi palei jūros pakrantę, yra be galo paprastas ir šiuolaikiškas miestas.
Maljorka – Rojus Žemėje. Ar žinote, kad egzistuoja tokia vieta, kur sapnas maišosi su tikrove, kur norai pildosi ir gyvenimas „teka" it rytinė saulė budindama žemę? Nepatikėsite, bet tokia vieta yra mūsų žemėje, ir ji vadinama – Maljorka. Jeigu norite pailsėti nuo kasdienių rūpesčių ir pasigrožėti netradicine gamta, kviečiame į šį rojų žemėje. Čia su gaivaus oro gurkšniais įkvėpsite kurorto ramybės, kuri alsuoja nekasdiene nuotaika. Linkime malonaus poilsio.
 
Kelionės kainos ir datų teirautis agentūroje.
 
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti