Poilsis Maltoje (4 d./3 n.)

 
Malta
 
Maltos Respublika – salų valstybė Viduržemio jūroje, pietų Europoje, esanti pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrantės. Gražus kraštovaizdis, uolėtos pakrantės, ramios įlankos, smėlėti paplūdimiai ir skaidri jūra traukte traukia poilsiautojus ir povandeninio nardymo mėgėjus. Malta, esanti pačioje Viduržemio jūros širdyje, yra civilizacijų katilas su tūkstančių metų senumo istorija. Šioje šalyje žmonės apsigyveno apie 5200 m. pr. Kr. Iki atsikeliant į salas finikiečiams, kurie pagrindinei salai suteikė Malat pavadinimą, reiškiantį saugų uostą, čia jau gyvavo nemenka priešistorinė civilizacija. 
Malta – tai lobių sala arba tiesiog muziejus po atviru dangumi. Ordino laikus mena Valetos, šalies sostinės, bažnyčių ir rūmų architektūra. Jeigu norite ir pailsėti, ir papramogauti prie Viduržemio jūros, rekomenduojame Maltą  nors sala maža, bet visko aplankyti ir pamatyti gali neužtekti vienų atostogų, ir ten norėsis sugrįžti vėl.  

Ekskursija po Valetos senamiestį XVI amžiuje pastatytame Šv. Jono ordino riterių. Esant galimybei užsukame ir į Valetos požemius, buvusias kulto vietas. Vykstame į senąją sostinę Mediną, kur lankome jos įžymybes: Šv. Pauliaus katedrą, Vilhenos rūmuose įsikūrusį Nacionalinį gamtos istorijos muziejų. Keltu kelsiamės į Gozo salą. Vykstame į salos centre įsikūrusią sostinę Viktoriją, dar vadinamą Rabatu. Pasigrožime ir prieš milijonus metų natūraliai susiformavusiu tuneliu – vidine jūra.

Kaina grupei pagal užklausą.
 
Kelionės kainos ir datų teirautis agentūroje.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti