Brėgenzo festivalis

 

 BRĖGENZO FESTIVALIS 

Šiemet Brėgenzo festivalyje scenoje ant Bodeno ežero vandens – opera Carmen. Reginys įspūdingas. Dainininkai dainuoja scenoje įrengtoje ant nejudančio, inkarais pritvirtinto pagrindo, maždaug 3050 metrų aukštyje. Daug veiksmo vyksta tiesiog vandenyje. Vienu metu operos klausosi apie 7000 žiūrovų. Festivalis vyksta nuo 1946 metų ir yra vienas populiariausių operos vasaros festivalių.

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstame į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Šis miestas – istorijos, kultūros ir vyno derinys išsidėstęs abipus Maino upės, užburiantis gyvybinga nuotaika, mielu žavesiu ir žinomas, kaip Frankonijos vynininkystės centras. Toliau vykstame į vieną gražiausių Vokietijos miestų – Heidelbergą. Miestas garsus pirmuoju Vokietijos universitetu ir viduramžius menančia pilimi. Pažintis su vakariniu Heidelbergo senamiesčiu: virš miesto stūksanti įspūdinga gotikinė pilis, senasis universitetas, Šv. Dvasios bažnyčia, senasis tiltas per Neckaro upę. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Aplankome įstabųjį Maulboro vienuolyną. Šiuo metu tai – vienas geriausiai išsilaikiusių viduramžių vienuolynų kompleksas šiaurinėje Alpių kalnų dalyje. Lankome Mainau salą, su žemynu sujungtu pėsčiųjų tiltu. Vakare atvykstame į Brėgenzą, miestą vakarinėje Austrijos dalyje ant Bodeno ežero kranto. Vykstančiame festivalyje teatre ant vandens žiūrėsime G. Bizet „Carmen“. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija į vaizdingoje vietovėje stovinčią, gražiausią Liudviko II pilį – Noišvanštainą (Neuschwanstein). Vėliau ekskursija po Bavarijos sostinę ir didžiausią pietų Vokietijos miestą – Miuncheną. Pažintis su barokiniu senamiesčiu, esančiu vakariniame Izaro upės krante. Miunchenas, modernus pasaulio miestas, puoselėjantis senas tradicijas ir gausus nuostabių lankytinų vietų, atspindinčių meną ir kultūrą. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Kelionė į legendinį muziejų – viena iš labiausiai įsimintinų ekskursijų. „Krištolinis Swarovski pasaulis“ – tai pačių žinomiausių dizainerių, dirbusių vadovaujant Austrijos architektui Andre Cheleriui, kūrinys. Keliaujame į Vimbachklamą – autentišką siaurą Vagnerio dramų tarpeklį aukštais šlaitais. Pasivaikštome pėsčiųjų takais, nuo kurių atsiveria žavus laukinės gamtos kraštovaizdis. Vykstame prie Koenigssee ežero – antrojo didžiausio Vokietijos ežero. Pasiplaukiojimas Karalių ežere. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į senovinį Bavarijos miestelį Freizingą, išsaugojusį gilias aludarystės tradicijas. Ekskursija ir degustacija jau 1000 metų čia veikiančioje, pačioje seniausioje pasaulyje alaus „Freisingo“ darykloje. Atvykstame į Regensburgą, vieną iš seniausios Vokietijos architektūros perlų. Keliaujame į Walhalą. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Pusryčiai. Kelionė namo.

 

Kelionės kaina: nuo 395 EUR

 

Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;

- 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

- grupės vadovo-gido paslaugos;

- ekskursinė programa.

 

Pastabos:

- pažymėtiems objektams ir ekskursijoms rekomenduojame turėti apie 130 eurų (iš jų bilietas į festivalį 30–50 eurų);
Reikalinga asmens tapatybės kortelė.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti