Italijos pramogų parkai (6 d./ 5 n.)

 

ITALIJOS PRAMOGŲ PARKAI

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Aplankome miniatiūrų parką „Minimundus“*. Pamatysite pasaulį, kurį pristato 150 žymiausių statinių, laivų, traukinių, skulptūrų kopijos: Paryžiaus Eifelio bokštas, Tadžmahalas, Romos Šv. Petro bazilika, Didžioji kinų siena ir kt. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į didžiausią Italijoje atrakcionų parką Gardalendą*, kuris yra trečias pagal populiarumą pramogų parkas visoje Europoje. Parko takelius puošia pasakiškų gėlių jūra ir egzotiškų sodinukų labirintai. Išpuoselėtas parkas suskirstytas į temines zonas, kurios kuria atskirų magiškų pasaulių nuotaikas. Adrenalino mėgėjai čia galės išbandyti net 7 ekstremalius ir 27 paprastesnius atrakcionus. Adrenalino šalyje skriesite kvapą gniaužiančiais „Stebuklingais kalneliais“ ir viršgarsiniu lėktuvu „Mėlynasis Tornadas“, galinga gravitacine trauka pateksite į „Juodąją skylę“, o „Magijos namuose“ Jūsų laukia iliuzijos, suteiksiančios galimybę į pasaulį pažvelgti kitomis akimis. Braudamiesi per pavojingas džiungles, plauksite mistiška Kambodžos upe ir patirsite daugybę nuotykių, faraono lobių ieškosite Abu Simbel šventykloje, o plaukiant korsarų laivu, Jus gąsdins iš jūros gelmių iškylantys milžiniški kalmarai ir medūzos. Tiems, kas ieško ramesnio laisvalaikio praleidimo, Gardalendo atrakcionų parkas gali siūlyti daugybę kitų pramogų: čia veikia 4 D kino teatras, scenose vyksta animaciniai pasirodymai. Taip pat galėsime apsilankyti įspūdingame Gardalendo akvariume, kuriame gyvena daugiau kaip 100 rūšių povandeninio pasaulio gyventojų. Čia išvysime įvairias spalvingas žuvytes, galėsime pakeliauti stikliniu povandeniniu tuneliu, pačiupinėti ryklio kiaušinį ar susipažinti su gėlavandenių vėžlių gyvenimu. Vakarop atvykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros ir tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. Ekskursija po miestą: pirmame amžiuje pastatytas Arenos amfiteatras*, Erbės aikštė  buvęs antikinis forumas, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė ir Džiuljetos namas*. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Dieną praleisime pajūrio kurorte prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Veneciją. Atvykus plaukiame laivu* iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką* su auksiniu altoriumi ir arklių galerija*, Dožų rūmus, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai ir Atodūsių tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias ar Venecijos kanalais paplaukioti gondolomis*. Vykstame į Čekiją. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: nuo 305 Eur

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė autobusu;
  • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
  • kelionės vadovo-gido paslaugos;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • (*)  bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos apie 100 EUR;
  • miestų mokestis;
  • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Pastabos:

  • pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės;
  • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti