Serengetis – Šiaurės jūros pakrantė – Heidės parkas

 

SERENGETIS – ŠIAURĖS JŪROS PAKRANTĖ – HEIDĖS PARKAS

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstame į viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į *Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS  tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiamės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai uždaromi. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai  krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris  tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas. Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai  Laisvalaikio šalis ir 40 spalvingų atrakcionų! Laiką leisime Celėje – viename gražiausių Šiaurės Vokietijos miestų. Celė 2002 m. pripažinta gražiausiu Vokietijos miestu. Senamiestyje išsaugota apie 600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a. veikia pats seniausias Vokietijos teatras („Schlossteater“).  Toliau kelionė per Vokietiją. Atvykstame į Brėmeną – laisvąjį Hanzos miestą. Ekskursija po vakarinį Brėmeną, kur yra: turgaus aikštė, riterio Rolando skulptūra, simbolizuojanti Brėmeno laisvę, XV a. gotikinė Bremeno rotušė su renesanso stiliaus fasadu, Brėmeno muzikantų skulptūra, Katedra, Dievo Motinos bažnyčia, Medvilnės birža. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Po pusryčių apie 8 val. tęsiame pažintį su Brėmenu: Snūro kvartalu, kuris yra istorinis (XVXVIII a.), statytų mažų namų rajonas, Bretcherštrase gatvelė ir kt. Išvykstame prie *Šiaurės jūros tam, kad jos ten nerastumėme. Vietoj jūros čia atoslūgio metu kilometrais driekiasi jūros dugnas, kuriuo keliaujama iki Baltrum salos, žygio į šią salą trukmė apie 3 val. Vietovė labai lygi (lygumos), todėl potvynių ir atoslūgių zona atrodo beribė. Vedlys papasakos apie randamus gyvius, kriaukles. Lygumos knibžda gyvybe ir per atoslūgius galima girdėti maisto ieškančių sraigių, moliuskų šnabždesį. Nacionalinio Vatenmejerio parko teritorija globojama UNESCO. Pradėsime žygį į Baltrum salą. Atėjus iki Baltrum salos – poilsis prie Šiaurės jūros. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažinsime su visa Vokietija: žvejų kaimeliu su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdžiu ir buities detalėmis, viduramžių inkvizicijos scenomis, brolių Grimų pasakų gatve. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Kvapą gniaužiantys atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis Milžinas, nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km/val. greičiu; siaubą keliantis Dykumų ralis, starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km/val. greitį; Limitas, per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis Klyksmas; Aštuonkojis – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas Demonų skrydis, skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Vakare išvykstame Lietuvos link. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: nuo 165 EUR


Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu;
• 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;
• ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu;
• kelionės vadovo-gido paslaugos;
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• (*) – mokami objektai apie 50 EUR suaugusiems, 45 EUR jaunuoliams (12
17 m.), 40 EUR vaikams iki 12 m.;

• medicininių išlaidų draudimas užsienyje – 4 EUR.

Papildoma informacija:
• objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti;
• į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą;
• vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti