Serengečio Safario parkas – Heide parkas (4 d./3 n.)

 

SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – HEIDE PARKAS 

1 DIENA. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vakare atvykstate į viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į *Serengečio parką. SERENGEČIO SAFARIS  tai gyvūnų pasaulis. Žvėrių šaly laisvai gyvena daugiau nei 1500 žvėrelių. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Čia gyvena 200 įvairių rūšių beždžionių. Jų pilna visur, gali užeiti į beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, kartais tenka net bėgti nuo vagilių markatų. Tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Jūsų laukia net trys safariai. Specialiu autobusiuku leidžiatės į Pasaulio žvėrių safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Keliaudami 10 km trasa pabuvosite Afrikoje, Europoje, Australijoje ir Azijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus Džiunglių safaris džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai ir visai nebus baisu, atvirkščiai  krykštausite ir juoksitės. Aqua safaris  tai ne ramus pasiplaukiojimas. Tyko įvairiausi pavojai: alkanas krokodilas, aktyvios piranijos ir letenas ištiesęs King Kongas. Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai  Laisvalaikio šalis ir 40 spalvingų atrakcionų! Nuvyksime į Brėmeną, kur yra: „Septynių brolių tinginių“ skulptūra, Brėmeno rotušė, Rolando, „Brėmeno miesto muzikantų“ skulptūros. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Jis – populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją plauksime gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis Milžinas, nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas Dykumų ralis, starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km/ val. greitį; Limitas, per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis Klyksmas; Aštuonkojis – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas Demonų skrydis, skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Vakare išvykstate Lietuvos link.

4 DIENA. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: nuo 215 Eur


Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu;
• 2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;
• ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu;
• kelionės vadovo-gido paslaugos;
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• (*) – mokami objektai; turistas moka už bilietus į visus (*) pažymėtus mokamus objektus pats: apie 46 EUR suaugusiems, 42 EUR jaunuoliams (12
17 m), 38 EUR vaikams iki 12 m.;

• priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 EUR; medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Papildoma informacija:
• pirmoji nakvynė Vokietijoje galima tik 2-viečiuose kambariuose; vykstant 3-jų asmenų šeimai, vienas iš keliautojų bus apgyvendintas dviviečiame kambaryje su kitu keliautoju;
• objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti;
• į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą;
• vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti