Čekijos gamtos paslaptys ir iQLANDIA LIBERECE mokslo centras

 

ČEKIJOS GAMTOS PASLAPTYS IR iQLANDIA LIBERECE MOKLSO CENTRAS

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus. Su trumpais sustojimais kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Susipažinsite su šių šalių gamta, kraštovaizdžiu, gyvenvietėmis. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Adršpadų* kalnų gamtos draustinį. Vanduo, vėjas ir temperatūros svyravimai suformavo keisčiausias akmens formas, siekiančias iki 80 m aukščio. Akmeninės gamtos skulptūros primena įsimylėjėlius, ąsotį, indėno galvą, milžinišką žuvį, dvynius, plaštaką. Valtimis perplaukiame Adršpadų ežerą, apžiūrime Didįjį ir Mažąjį krioklius. Vykstame į Dvūr Kralovės miestelį, kur lankysimės viename žymiausių Europoje zoologijos sodų*, užimančiame 72 ha teritoriją. Jame daugiau kaip dviem tūkstančiams gyvūnų sukurtos artimos jų gyvenimui laukinėje gamtoje sąlygos. Važiuodami safario autobusu stebėsite laisvai besiganančias antilopes ir zebrus, apsilankysite liūtams skirtoje teritorijoje. Vaikščiodami zoologijos sode pamatysite žirafas, dramblius, gepardus, hipopotamus, beždžiones ir daugybę kitų gyvūnų. Galėsite apsilankyti drėgnajame atogrąžų miške ir savanoje, kur sutiksite įvairių paukščių rūšių. Vandens pasaulyje susipažinsite su upių, ežerų ir jūrų gyvūnija. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Čekų Rojų, vieną įspūdingiausių saugomų kraštovaizdžio teritorijų Čekijoje. Apsilankysime Čekų Rojaus simboliu laikomuose Troskų pilies* griuvėsiuose. Tai viena žinomiausių Čekijos pilių, pastatyta XIV a. ant dviejų bazaltinių uolų. Galėsite užlipti į pilies bokštus, vadinamus Baba ir Panna, ir pasigrožėti nuostabiais apylinkių vaizdais. Po apsilankymo pilyje, žygis pėsčiomis (2,5 val.) nesudėtinga trasa Prachovo uolomis: pasivaikščiosime smiltainio uolų labirintais, sustosime apžvalgos aikštelėse pasigrožėti įvairių formų uolomis. Apie pietus lankome modernų mokslo centrą Liberece  iQLANDIA. Jame yra robotas – humanoidas, modernus 3D Planetariumas, paroda Seksmisija, astronautų treniruotė, ugnies ir žaibų šokis, vėtros, žemės drebėjimas ir daugiau nei 400 eksponatų moderniame mokslo centre iQLANDIA. Išvykstame į Prahą, kur pasigrožėsime nuostabių fontanų šou. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Pažintinė ekskursija Prahos senamiestyje: Aukštutinis Hradas (Loretos aikštė, Prezidento rūmai, Šv. Vito katedra, Auksinė gatvelė), Karlo tiltas, Prahos universitetas, rotušė, Orlojaus laikrodis, Parako bokštas, Vaclavo aikštė. Plaukimas laiveliu po Vltavos upę*. Apie pietus išvykstame iš Prahos. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai naktį grįžtame į Vilnių.

Kelionės kaina: nuo 149 EUR


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu;
 • 3 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo-giso paslaugos;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:

 • mokamiems objektams reikia turėti 1200 CZK (apie 45 EUR);
 • mokamų objektų kainos bus tikslinamos pries kelionę;
 • draudimas už papildomą mokestį;
 • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
 • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
 • kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
 • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda;
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

 

Reikalingi dokumentai:

 • Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti ne trumpiau, kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti