Tarptautinis kvalifikacijos tobulinimo seminaras medicinos darbuotojams. Torūnė–Gdanskas

 

 Tarptautinis kvalifikacijos tobulinimo seminaras medicinos darbuotojams Lenkijoje

Slaugos kokybė, jos vertinimo kriterijai
 
TorūnėGdanskas

 
SKIRTA: sveikatos priežiūros specialistams: administratoriams, gydytojams, slaugos specialistams, socialiniams darbuotojams ir visiems besidomintiems gydymo įstaigomis Lenkijoje.

SEMINARĄ ORGANIZUOJA: atsakingo verslo ir mentorystės institutas, kelionių organizatorius Poilsis ir Mes.

SEMINARO TIKSLAS: susipažinti su sveikatos apsaugos sistema, sveikatos išsaugojimu, visuotinio sveikatingumo ugdymu, ligų profilaktika. Palyginti Lietuvos ir užsienio šalies sveikatos apsaugos organizavimo principus ir metodus.

METODAI: seminaras, susitikimas, paskaita, pranešimas, diskusija. Kasdien susitikimai ir seminarai gydymo įstaigose. Seminaro dalyviams bus išduodami tarptautiniai kvalifikaciniai pažymėjimai.
 
1 diena.. SUSITIKIMAS LIGONINĖJE. Ekskursija po didžiausią viduramžių miestą – Torūnę. Istoriškasis miesto centras yra vienas gražiausių Europoje. Senamiestis įtrauktas į UNESCO sąrašą. Šv. Jono Krikštytojo ir Jono Evangelisto bažnyčia, kurioje buvo pakrikštytas  M. Kopernikas. Šv. Jokūbo bažnyčia, fontanas ir Artūro rūmai. Lankomės M. Koperniko name–muziejuje, galinčiu pasigirti XV a. Torūnės maketu. Namas „Po žvaigžde“. Apžiūrime M. Koperniko paminklą ir miesto rotušę. Vyslos kairiajame krante yra vadinamos Dibovskio pilies (1425 m.) liekanos, barokinės bažnyčios, neorenesansinis Artuso kiemas (1891 m.; dabar universitetas). Pakviesime paragauti nuo XV a. kepamų „Torunės“ meduolių ir t. t. Malborkas  buvusi kryžiuočių sostinė, kurią vokiečiai vadino – Marienburgu – „Marijos tvirtove“. SUSITIKIMAS LIGONINĖJE. Pasivaikčiojimas po miestą. Keliaujame į Malborko pilį. Lankome vieną didžiausių viduramžių Europos pilių, kurioje buvo kalinamas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis, iš čia išjojo kryžiuočių kariaunos pulkai į lemiamą Žalgirio mūšį, kuris pasibaigė lietuvių ir lenkų jungtinių pajėgų pergale. Šios pilies ansamblį sudaro trys pilys, sujungtos į bendrą gynybinį kompleksą, tapusį neįveikiama tvirtove. Ekskursija po didingąją pilį, kiemus, sales, gyvenamąsias ir buitines patalpas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į seną Šiaurės Lenkijos uostamiestį Gdanską. SUSITIKIMAS LIGONINĖJE. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Vykstame į Sopotą  garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Aplankome XII a. Olivos katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Išvykstame į Lietuvą.

Kelionės metu yra nuvažiuojama 1500 km. 

Kelionės kaina: 95 Eur + 15 Eur kvalifikacinė programa

Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.

Pastabos:
- draudimas už papildomą mokestį;
- kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
- kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda;
- į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

Reikalingi dokumentai:
- Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės
pabaigos dienos.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti