Tarptautinis kvalifikacijos tobulinimo seminaras medicinos darbuotojams Vengrijoje

 

Klaipėdos Universiteto Sveikatos fakultetas ir kelionių orgnizatorius Poilsis ir mes organizuoja tarptautinius kvalifikacijos tobulinimo seminarus įvairiose Europos šalyse. Seminarai skirti sveikatos priežiūros specialistams: administratoriams, gydytojams, slaugos specialistams, socialiniams darbuotojams. Seminaro metu turėsite galimybę lankytis medicininės pagalbos įstaigose, susitikti su kolegomis, dalintis patirtimi su kvalifikuotais specialistais.

Dalyviams išduodami tarptautiniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

 

Tarptautinis kvalifikacijos tobulinimo seminaras medicinos darbuotojams Vengrijoje
 
Šeimos gydytojų ir slaugos darbuotojų darbo etika ir darbo principai
 
SKIRTA: sveikatos priežiūros specialistams: administratoriams, gydytojams, slaugos specialistams, socialiniams darbuotojams ir visiems besidomintiems gydymo įstaigomis Vengrijoje.
 
Seminarą organizuoja: Atsakingo verslo ir mentorystės institutas, Kelionių organizatorius Poilsis ir Mes.
 
SEMINARO TIKSLAS: susipažinti su sveikatos apsaugos sistema, sveikatos išsaugojimu, visuotinio sveikatingumo ugdymu, ligų profilaktika. Palyginti Lietuvos ir užsienio šalies sveikatos apsaugos organizavimo principus ir metodus.
 
METODAI: seminaras, susitikimas, paskaita, pranešimas, diskusija.
 
Kasdien susitikimai ir seminarai gydymo įstaigose. Seminaro dalyviams bus išduodami tarptautiniai kvalifikaciniai pažymėjimai.
 
 
PROGRAMA:
 
1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Kelionės metu susipažinsime su šalių istorija, kultūra. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.
 
2 diena. Po pusryčių išvykstame į Hevizo kurortą, garsėjantį didžiausiu pasaulyje terminiu 4,4 ha ploto ežeru, kurio giliausia vieta – 36 m. Iš vulkaninio kraterio trykšta 35°C temperatūros vanduo, prisotintas radonu, siera, dujomis ir mineralinėmis medžiagomis. Šio ežero dumblas naudojamas gydyti. Pažintis su kurortu, kuris stebina švara, tvarka ir gyventojų svetingumu. Maudynės Hevizo ežere*. Po maudynių laisvas laikas kurorte, kurio metu turėsime galimybę paragauti vengriško guliašo*. Po pietų kelionę tęsiame šiaurine Balatono ežero pakrante, nusėta nedidelių kurortų ir gyvenviečių, besigrožint nepakartojama ežero ir jį supančių kalvų panorama. Atvykstame į Tihany pusiasalį, suformuotą geizerių ir traukiantį akį augalijos ir gyvūnijos gausa. Pažintis su senąja Tihany gyvenviete, išsiskiriančia senoviniais žvejų namais. Benediktinų vienuolyno, kurį 1005 m. įkūrė karalius Andrašas I ir bažnyčios apžiūrėjimas. Vakare išvykstame į Budapeštą. Vakarinis pasiplaukiojimas Dunojumi*. Nakvynė viešbutyje Budapešte.
 
3 diena. Pusryčiai. DU SUSITIKIMAI BUDAPEŠTO LIGONINĖSE. Po pietų apžvalginė ekskursija po Budapeštą. Buda – Karalių rūmai, Budos pilies ansamblis ir Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karalių karūnavimo šventės, Matijašo bažnyčia*. Peštas – Didvyrių aikštė, neogotikiniai Parlamento rūmai. Pešto panorama nuo Žvejų bokštelių, Šv. Stepono katedra ir kt. Laisvas laikas. Siūlome pasivaikščioti elegantiška Vaci gatvele, aplankyti Sečeni termines pirtis*. Nakvynė viešbutyje.
 
4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą. 

Kelionės metu yra nuvažiuojama apie 2900  km. 
 
Kelionės kaina: 155 Eur + 25 Eur kvalifikacinė programa

Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa;
- kvalifikacinė programa ir pažymėjimai.
 
Pastabos:
- *pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti apie 50 eurų;
- draudimas už papildomą mokestį;
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
- kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti