Apie mus

 
   

Kelionių organizatorius Poilsis ir Mes įkurtas 1997 m. Turime stabilumą užtikrinančią 25 metų patirtį kelionių organizavimo srityje.
           Kompanija atsakinga už pažintinių kelionių po Lietuvą ir visą pasaulį organizavimą. Mes ne tik pateikiame įdomius ir dar lietuvių neatrastus maršrutus, bet ir operatyviai ir kokybiškai organizuojame standartines, lietuvių pamėgtas keliones.
           Mūsų tikslas  pasiūlyti smagią, daug įspūdžių suteikiančią ir nepriekaištingai suorganizuotą kelionę kiekvienam: ir nuolat skubančiam, ir gyvenančiam ramų gyvenimą, ir trokštančiam adrenalino, ir susiruošusiam ramiai pailsėti saulėtame paplūdimyje, ir norinčiam sužinoti, ir tik pailsėti.
           Nuo pat įmonės įkūrimo stengiamės maksimaliai realizuoti klientų poreikius ir pateisinti jų lūkesčius, nes esame novatoriška, didelę patirtį turinti kompanija, turinti daug gerų pasiūlymų, įdomių idėjų ir dar daug kitų dalykų, reikalingų maloniam darbui ir bendravimui su žmonėmis.
          Su šypsena laukiame būtent JŪSŲ, nes tikime savo idėjomis ir esame užtikrinti savo patirties privalumais.
 
Visada Jus mielai pasitinkanti,
Poilsis ir Mes komanda
 
 
 
 
 
 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti