Budapeštas – Hevizas (4 d./3 n.)

 

Budapeštas – Hevizas

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Kelionės metu susipažinsime su šalių istorija, kultūra. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Po pusryčių išvykstame į Hevizo kurortą, garsėjantį didžiausiu pasaulyje terminiu 4,4 ha ploto ežeru, kurio giliausia vieta – 36 m. Iš vulkaninio kraterio trykšta 35°C temperatūros vanduo, prisotintas radonu, siera, dujomis ir mineralinėmis medžiagomis. Šio ežero dumblas naudojamas gydyti. Pažintis su kurortu, kuris stebina švara, tvarka ir gyventojų svetingumu. Maudynės Hevizo ežere*. Po maudynių laisvas laikas kurorte, kurio metu turėsime galimybę paragauti vengriško guliašo*. Po pietų kelionę tęsiame šiaurine Balatono ežero pakrante, nusėta nedidelių kurortų ir gyvenviečių, besigrožint nepakartojama ežero ir jį supančių kalvų panorama. Atvykstame į Tihany pusiasalį, suformuotą geizerių ir traukiantį akį augalijos ir gyvūnijos gausa. Pažintis su senąja Tihany gyvenviete, išsiskiriančia senoviniais žvejų namais. Benediktinų vienuolyno, kurį 1005 m. įkūrė karalius Andrašas I ir bažnyčios apžiūrėjimas. Vakare išvykstame į Budapeštą. Vakarinis pasiplaukiojimas Dunojumi*. Nakvynė viešbutyje.
 
3 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Budapeštą. Buda – Karalių rūmai, Budos pilies ansamblis ir Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karalių karūnavimo šventės, Matijašo bažnyčia*. Peštas – Didvyrių aikštė, neogotikiniai Parlamento rūmai. Pešto panorama nuo Žvejų bokštelių, Šv. Stepono katedra ir kt. Laisvas laikas. Siūlome pasivaikščioti elegantiška Vaci gatvele, aplankyti Sečeni termines pirtis*. Vakare išvykstame Lietuvos link.
 
4 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą. 
 
Kelionės kaina: 165 EUR
 
 
 
Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.
 
Pastabos:
  • *pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti – 50 eurų;
  • draudimas už papildomą mokestį;
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
  • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

 
smart foreash