Šiaurės Vokietija

 

 Šiaurės Vokietija 

Balandžio 3–5 d.

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė Lenkijos ir Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.
 
2 DIENA. Pusryčiai. Keliaujame į didžiausią Vokietijos uostamestį Hamburgo miestą, kuris pramintas „Vartais į pasaulį“. Šis miestas išraižytas kanalų, kurių krantus jungia daugiau kaip 2000 tiltų ir tiltelių. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsime su pagrindine miesto uosto stotimi –Landungsbrücken, Hamburgo  miesto simboliu – Šv. Mykolo bažnyčia. Pamatysime neorenesansinę Hamburgo rotušę. Pereisime per Reeperbahn  Hamburgo raudonųjų žibintų kvartalą. Vakarop važiuosime į Liubeką. Vakarinis Liubekas. Nakvynė viešbutyje.
 
3 DIENA. Pusryčiai. Kelionę tęsime į Hanzos miestų karaliene tituluojamame mieste – Liubeke, kuris buvo svarbiausias Hanzos miestas. Jame rinkdavosi Hanzos seimai, todėl miestas darė įtaką viso Baltijos regiono ekonominei politikai. Savo klestėjimo laikotarpiu miestas prilygo Venecijai, o pradėjęs vadovauti sąjungai, išaugo į gražų gotikinį miestą – Hanzos sąjungos karalienę. Didingos bažnyčios, miesto vartai, gyventojų ir pirklių namai – šio miesto grožio paslaptis. Apie pietus keliausime į Rostoką. Tai yra nedidelis, dailus miestelis, kurio du svarbiausi traukos objektai – senamiestis ir Warnemünde paplūdimys. Rostokas XIV amžiuje buvo vienas didžiausių miestų regione ir svarbus uostas, o 15 a. pradžioje čia įkurtas Rostoko universitetas, tebeveikiantis iki šių dienų. O Naujojo Turgaus aikštę puošia Rostoko aikštė, kurią supa viduramžių namai. Vakarėjant atvykstame į vieną iš gražiausių šiaurės Vokietijos Hanzos miestų – Štralzundą, kuris garsėja plytinės gotikos architektūra ir yra saugomas UNESCO. Nakvynė viešbutyje.
 
4 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Riugeno salą. Tai – viena didžiausių ir gražiausių Vokietijos salų Baltijos jūroje. Ji garsėja nuostabia gamta, prabangiais kurortais ir jūros pakrante besidriekiančiomis kalkakmenio uolomis, susiformavusiomis maždaug prieš 80 mln. metų. Aplankysime Jasmundo nacionalinį parką*, kuris dėl gamtos grožio ir vaizdingų baltų skardžių, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia iš apžvalgos aikštelės galėsite pasigėrėti 118 metrų  ilgio uolėtu skardžiu į jūrą, vadinamu  „Karaliaus sostu“.  Jame, kaip teigia istoriniai šaltiniai, sėdėjo švedų karalius, stebintis jūroje vykusį švedų ir vokiečių laivynų mūšį. Kelionę tęsime pažintimi su salos sostine Bergenu: Šv. Marijos bažnyčia, Benedikto namu. Vakare važiuojame į nakvynės vietą Šecine. Nakvynė viešbutyje.
 
5 DIENA. Pusryčiai. Vykstame namų link.
 
 
Kelionės kaina: nuo 295 Eur
 
 
Į kainą įskaičiuota:
  • kelionė patogiu autobusu; 
  • 4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
  • grupės vadovo-gido paslaugos;
  • ekskursinė programa.
 
Pastabos:
  • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti apie 55  eurus; 
  • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.
 
DĖMESIO! Nepamirškite į kelionę pasiimti asmens tapatybės kortelės arba paso, galiojančio ne
trumpiau nei 3 mėnesius.
 
 
smart foreash