Austrija

 

AUSTRIJA

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Austriją. Romantiniu Dunojaus keliu, grožintis nepakartojamais Dunojaus vingiais, vynuogynais ir nedideliais miesteliais, atvykstame į Zalcburgą. Ekskursija po senamiestį aplankant Mirabelės sodus – sodininkystės šedevrą, lankytojus džiuginantį nuo 1854 m., pakerintį savo spalvomis, statulomis ir pagrindiniu akcentu – Pegaso fontanu. Getreidegasse – pagrindinė Zalcburgo senamiesčio gatvė, garsėjanti įspūdingomis iškabomis ir vitrinomis. Katedra, kurios kupolas yra net 71 m aukščio. Šv. Petro vienuolyno bažnyčia ir kapinės. Laisvu laiku siūloma aplankyti V. A. Mocarto namą arba pasikelti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Aukštutinio Tauerno nacionalinį parką, prie aukščiausio Austrijos kalno Grosgloknerio (3798 m). Kvapą gniaužianti kelionė autobusu, vienu įspūdingiausių Europoje Aukštųjų Alpių panoraminiu keliu* į 2500 m aukštį. Sustosime apžvalgos aikštelėse, nuo kurių atsiveria vaizdai į aukščiausias Austrijos Alpių viršūnes. Išvykstame Insbruko link. Pakeliui sustosime prie įspūdingų 380 m aukščio Krimlio krioklių. Atvykus trumpa pažintis su Insbruku: imperatoriškieji Hofburgų rūmai, Marijos Teresės gatvė, Auksinis stogelis, senamiestis ir kita. Vykstame į Swarovski muziejų*, įsikūrusį požeminėje oloje. Įėjimą į olą saugo įaugęs į kalvą milžinas degančiomis akimis, o iš jo burnos veržiasi krioklys. Čia eksponuojami mažiausias ir didžiausias Swarovski kristalai, įtraukti į Gineso rekordų knygą, o lankytojus sužavi nepakartojamos iš muzikos, šviesos ir kristalų sukurtos kompozicijos. Išvykstame į Vokietiją. Pakeliui atsiveria nuostabūs kalnų peizažai. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į vaizdingoje vietovėje stovinčią gražiausią Liudviko II pilį – Noišvanštainą (Neuschwanstein)*. Čia aplankome reprezentacines sales, marmuru puošta sosto salę ir kitas karaliaus menes. Apžiūrėjus pilį galima pasigrožėti nuostabia gamta. Apsilankome Liudviko II tėvo pilyje – Hohenšvangau (Hohenschwangau)*. Pasivaikščiosime Fiusene (Füssen): Aukštutinė pilis ir nuostabus Šv. Magnuso vienuolynas ir kitos miesto įžymybės. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į žymiausią Vokietijos kalnų kurortą Garmišą–Partenkircheną. Keliamės keltuvu į aukščiausią Vokietijos Alpių viršūnę Cugšpicę (Zugspitze) (2962 m), nuo kurios grožimasi kvapą gniaužiančia kalnų panorama. Išvykstame į Rėgensburgą – vieną gražiausių senosios Vokietijos miestų. Trumpa pažintis su senamiesčiu: gotikinė katedra, vyskupų rūmai, viduramžiškų gatvelių labirintai. Akmeninis Rėgensburgo tiltas (XII a.). Išvykstame Čekijos link. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Kelionė per Lenkiją į Lietuvą.


Kelionės kaina: nuo 310 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos.

 

Pastabos

 • * pažymėtiems objektams ir ekskursijoms rekomenduojame turėti apie 90 eurų;
 • kelionės draudimas už papildomą mokestį;
 • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimas reglamentuojamas Europos Sąjungos priimtais reglamentais;
 • kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
 • kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį;
 • kelionės vadovas neveda ekskursijų mokamuose objektuose;
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;
 • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.
 
smart foreash