Pietų Ispanija

 

PIETŲ ISPANIJA

1 DIENA. Skrydis Vilnius – Madridas. Pažintis su vakariniu Madridu pėsčiomis: Puerta del Sol aikštės su sėkmę nešančiu nuliniu Ispanijos tašku ir miesto simboliu. Vaikščiodami senosiomis gatvelėmis pasineriame į Madrido istoriją ir aplankome Provincijos aikštę su Santa Cruz rūmais, stabtelime prie San Pedro bažnyčios ir San Migelio bazilikos – Madrido baroko šedevro, prieiname Miesto aikštę su miesto Rotuše, Luchanų bokštu ir cistercijonų namais. Pasivaikščiojimą ir pažintį su Madrido istoriniu centru baigiame monumentaliojoje Didžiojoje aikštėje. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje Madride.

2 DIENA. Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Madridu: prabangūs Karališkieji rūmai, Katedra, viena iš gražiausių Cibelės aikštė su keturių rūmų pastatais ir neoklasikinių marmurinių skulptūrų kompleksu ir fontanais, Gran Via – įspūdinga gatvė su daugybe architektūrinių stilių, žaliasis Prado prospektas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti garsųjį Prado muziejų** – vieną garsiausių meno galerijų su įspūdingomis Velaskeso ir Gojos kūrinių kolekcijomis, pamatyti daugybės tapybos meistrų, tokių kaip Rubensas, Rafaelis, Ticianas, pavekslus. Išvykstame į Toremolinos. Nakvynė viešbutyje Torremolinos.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Kordobą. Kordoba (Cordoba) – miestas Andalūzijoje. Jau romėnų laikais tai buvo vienas svarbiausių miestų Iberijoje. Nuo VIII a. Kordobą valdė musulmonai. X a. miestas klestėjo. Tuo metu jis buvo islamo imperijos vakarinė sostinė. Šiandien Kordoba yra svarbus Europos kultūros centras. Jos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Lankomės Mezquita mečetėje, kuri demonstravo islamo galingumą. Ji pastatyta 785–787 m. Tai yra trečia pagal dydį mečetė pasaulyje. Grįžtame į Toremolinos. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyjeToremolinos.

4 DIENA. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame į Seviliją. Po siestos – ekskursija po miestą. Finikiečių, romėnų, maurų miestas. Sevilijos simbolis yra gražiausia ir didžiausia Ispanijos katedra ir jos varpinė La Giralda. Šalia katedros esantis Karališkasis Alkasaras – buvę maurų valdovų rūmai, žydų kvartalas Santa Cruis. Nuostabus Marijos Luisos parkas. Grįžtame į Toremolinos. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyjeToremolinos.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į maurų karalystės sostinę – Granadą. Pažintis su Granados įžymybėmis: Alhambra yra rūmų ansamblis. Jis buvo pradėtas statyti, kai kalifų valdžia buvo pradėjusi silpnėti, taip siekta sukurti valdovų rojų žemėje. Kitas objektas – Granados katedra, pastatyta XVI a. Viena jos pusė yra barokinė, o kita – renesansinė. Karališkoji koplyčia pastatyta 1505–1507 m. Andalūzijos vynų degustacija*. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyje Toremolinos.

6 DIENA. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje Toremolinos.

7 DIENA. Pusryčiai. 8.00 val. išvykstame Toledo link. Pažintis su Toledo miestu. Tai istorinė Ispanijos sostinė, puikiai išsaugojusi viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas: Katedra – viena didžiausių krikščioniškojo pasaulio katedrų, Šv. Marijos Baltosios, Šv. Tomo, kurioje yra įžymusis El Greko šedevras „Orgaso grafo laidotuvės“; Šv. Jono bažnyčios. Laisvas laikas. Grįžtame į Madridą. Nakvynė viešbutyje Madride.

8 DIENA. Pusryčiai. Skrydis į Vilnių.

Kelionės kaina: nuo 530 EUR + aviabilietas

Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
- grupė vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.

Pastabos:
- skrydis nuo 150  EUR/asm.;
- kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- * pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti 120 eurų;
- į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti; organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.


DĖMESIO! Nepamirškite į kelionę pasiimti asmens tapatybės kortelės arba paso, galiojančio ne trumpiau nei 3 mėnesius.

 

 
smart foreash