Kroatija

 

 KROATIJA 

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Kelionės metu – įvairūs žaidimai, mįslės, susipažinimas. Nakvynė Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykstame į Vieną – imperatoriškąjį prabangos ir elegancijos miestą. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Imperijos simbolį – Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą – vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai, pasivaikščiosime nuostabiame miesto parke, kuriame yra paminklas valsų „karaliui“ J. Štrausui. Kelionė per Austriją, Kroatiją. Vėlai vakare atvykstame pernakvoti į nuostabiai gražų Kroatijos miestelį Starij Grad Paklenica. Nakvynė privačiame sektoriuje.

37 dienos. Laisvas laikas poilsiui prie Jūros Starij Grad Paklenicoje. Nakvynė privačiame sektoriuje.

8 diena. Po pusryčių ryte išvykimas iš stovyklos. Kelionė per Kroatiją. Ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką. Miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug skaidrių ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių – jų priskaičiuojama apie 90. Nepakartojama gamta, miškai ir kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Vakare atvykimas į Budapeštą. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Ekskursija Budapešte, kurios metu apsilankysime Budoje ir Pešte  istoriniuose miestuose, kurie tik 1872 metais buvo sujungti į vieną miestą. Ant kalvos įsikūrusioje Budoje pamatysime pilies ansamblį, Karalių rūmus ir Motiejaus bažnyčią, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos. Pasivaikščiosime Žvejų bastione, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama, pamatysime įspūdingus neogotikinius Parlamento rūmus kitoje Dunojaus pusėje. XIX a. pastatytu tiltu perėję į Peštą, apsilankysime Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Tūkstantmečio parke, kur pamatysime Tūkstantmečio parodai 1896 m. pastatytą Vaidahuniado pilį. Naktis autobuse.

10 diena. Kelionė per Vengriją, Slovakiją, Lenkiją. Po pietų grįžitame į Lietuvą. 

Kelionės kaina: nuo 290 EUR

 

 

Į kainą įskaičiuota:                                                                                 

  •  kelionė patogiu autobusu;
  •  lydinčio vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  •  2 tarpinės nakvynės su pusryčiais;
  •  6 nakvynės privačiame sektoriuje Kroatijoje. 

 

Į kainą neįskaičiuota:

  • asmeninės išlaidos kelionės metu;
  • mokamiems objektams turėti apie 30 EUR (plaukimas Dunojumi; Plitvicos ežerų nacionalinis parkas).

 

 
smart foreash